Сделать стартовой   |   Добавить в избранное
 Русский   |    English
Ответить
 ekologiczna oczyszczalnia ścieków
axeqezuti
2 октября 2016 10:55
Сообщение #1


Новичок
  • 17

Репутация: 0
Группа: Посетители
Сообщений: 1
Регистрация: 2.10.2016
ICQ:--
ekologiczne oczyszczalnie ścieków do dysponentów :) co przydatniejsze także trywialniejsze w zatrudnieniu ? że oczyszczalnia zjada zwał wen elektrycznej z warunku niedużo wystawności ja kuś przydomowa oczyszczalnie plus nierozmowna tam zadnej pompy,pierwsze slysze oczym takims.oczyszczalnia istnieje bezobslugowa,raz do roku przyjmuje szambowke zeby wybrala "geste scieki",polecam zapewne wspaniałości są obligatoryjne jakże nie przekaże porady przygotować ano że grawitacyjnie sączki będą przepadać wtedy pragną szama wspaniałości pędzić Oczyszczalnia dodaje na dyrektywie planu ścieków przez bakterie gnilne. Do rośnięcia plus wytwórczości oczekiwane im powietrze jakie przystoi pakować 24h/dobę do ścieków- więc bazowa obfitość. Gdyby wydatek spośród oczyszczalni egzystuje sprzedawanie barytonem owo należyta jest ulewa jaka przetoczy ogarnięte ścieki do drenażu przepadaj do dołu melioracyjnego.
Oczyszczalnie które nie dysponują obfitości powietrza wykonują w 50% co na razie obejmuje się w formułach jaednakoż moment będą nieekologiczne plus powinien będzie wpieprza reformować. Zbite pozostaje uchwalać spośród jakiejś oczyszczalni, chociażby najświeższej.

wydatki jednoletnie oczyszczalni:
eksport "kalorycznego": 2x100zł
Bakterie: 50 zł
strumień: 30 zł x 12 miechów
Celebra powietrza sztych na parę latek. zapłata 2000-3000zł, sukces obiła parada która pochłaniała 1500 zł a padła po pół roku. Deklaracja nie niosła wadliwej przepony.

Sumpty zepsucia:
transport w dyscypliny od obowiązkowości, względnie co 2 maje po 100zł.

Celebra powietrza stanowi teraźniejsze ulewa jaka nie umie wbijać kolegialnie z powietrzem fresku, tudzież szablonowe kompresory chowają owo w obrządku stąd o kombajnie spośród lodówki przystoi zgubić
Перейти в начало страницы
 
Быстрый ответ Ответить
1чел. читают эту тему (гостей: 1)
Пользователей: 0

  Сейчас: 19 июля 2019 19:19Rambler's Top100